dowolna

Mieszkania Gorzów Wielkopolski Osiedle Staszica

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 55 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł59 m² 5 373,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które kupuje się na już. I są takie, które dają coś znacznie więcej możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie po swojemu. To właśnie jedno z nich. 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i widne 4-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 67 m2, położone na osiedlu Staszica, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł55 m² 7 985,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł59 m² 6 046,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe 3 pokoje | Niskie opłaty | Garaż | słowiańska/górczyn Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m (aż 114 m mierzone po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Lokal po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2023 roku, wykończony w nowoczesnym standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Lokal wykończony w dobrym standardzie, gotowy do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

260 000 zł36 m² 7 136,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są nieruchomości, które już od progu dają poczucie wygody i dobrze wykorzystanej przestrzeni. To mieszkanie jest doskonałym przykładem funkcjonalnego układu na kompaktowym metrażu ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł53 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,62 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 4m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł66 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 4 pokoje z balkonem | 65,8 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł53 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne przestonne 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,62 m2, położone na 9 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na osiedlu Staszica. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne przestonne 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m2, położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Staszica. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,90 m2 usytuowane na patrzenie w niskim bloku na os. Staszica cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

367 000 zł52 m² 7 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,25 m2 w Gorzowie Wlkp. na os.Staszica. Przedstawiane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł53 m² 7 210,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,65 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 379.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Matejki w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal znajduje się na parterze w budynku jednopiętrowym (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja spokojna przystań w sercu Gorzowa zamieszkaj na Staszica! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie codzienność staje się prostsza, a każdy poranek witany jest światłem słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,1 m2 , wraz z balkonem , oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.6 m2 , na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł52 m² 7 495,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, w którym wszystko jest na swoim miejscu Gorzów Wielkopolski | ul. Fredry | 55 m | 3 pokoje | po remoncie | duży balkon Są mieszkania, które od progu dają poczucie spokoju. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna. Przestronne mieszkanie o pow. 58m2, położone na II piętrze bloku z 2020r. Do dyspozycji Najemcy również komórka lokatorska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3 pokoje (możliwość zmiany układu) | 51,9 m | Parter | Osiedle Staszica Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł66 m² 6 519,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2, blok ocieplony, 1 piętro, piwnica, balkon, domofon. media; prąd, woda, gaz, kanalizacja co. miejskie Opłaty: 1500 zł/ m-c ( odstępne ) + 780 zł/m-c ( czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł46 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł41 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na Os. Staszica ul. Matejki. Nowy budynek z 2021r. Pow. 41,32m2, i piętro. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł24 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Os. Staszica. Do sprzedaży kawalerka na os.Staszica na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z oddzielnego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 900 zł59 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Staszica? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze wieżowca na Os. Staszica ul. M. Dąbrowskiej. Winda. Piękny widok na Gorzów, z widokiem nieograniczonym budynkami. Pow. 59,50 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 295.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasny pokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł53 m² 6 651,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica komfort, wygoda i bliskość natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,69 m2 , na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow 60mkw położone na 5 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica obok Intermarche. Osobna łazienka i toaleta. Mieszkanie odświeżone. Nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 48 m | Parter | Balkon | Os. Staszica | Gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w niskim bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na cenionym Osiedlu Staszica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku otoczonym zielenią. Informacje.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gorzów Wielkopolski, Górne Miasto, Staszica