dowolna

Mieszkania Gorzów Wielkopolski Osiedle Staszica

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 000 zł59,76 m² 6 007,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59,76m2, położonego, przy ulicy Stanisławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę. Wnętrze mieszkania jest przytulne i tworzy komfortową i zachęcającą atmosferę idealną do zamieszkania. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentację mieszkania na Osiedlu Staszica Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,49 m² 7 525,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 zł32,47 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 32,47 m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku, na os. Staszica, ul. Dunikowskiego. Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,40 m² 7 789,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjna lokalizacja ul. Tuwima Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,40 m , które składa się z przestronnego pokoju z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,62 m² 6 442,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,62 m , położone na parterze w wysokim budynku przy ul. Zapolskiej 3 w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Staszica z pięknym widokiem. #twojaprzyszloscmaswojadres Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 60 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł59,35 m² 6 200,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,35 m2 , wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,72 m2 , na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,56 m² 7 210,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,5 m2 , wraz z balkonem, oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni 6,96 m2 , na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41 m² 10 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 3 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji biura Cena do negocjacji. Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł59,76 m² 5 103,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 59,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46,20 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem | funkcjonalny układ | gotowe do zamieszkania | Aleja Konstytucji 3 Maja Nie każde mieszkanie o powierzchni 46 m daje poczucie przestrzeni i wygody. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł59,35 m² 6 200,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 368.000 zł W SKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59,35 m² 6 470,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,35 m , położone na 9. piętrze budynku z windą. Dwustronny układ (wschód zachód) zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,37 m² 7 767,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł86,30 m² 5 782,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 69,30m2, położonego, na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie położone na ulicy Matejki, osiedle Staszica. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , łazienki, wc, kuchni, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

379 000 zł59,50 m² 6 369,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 379.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,60 m² 10 854,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Staszica! mile widziana zamiana na mieszkanie 3 pokojowe na os. Piaski! - W niskim bloku bez windy parter lub pierwsze piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł39 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 282.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,72 m² 6 240,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | 2 piętro | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania | ul. Wyczółkowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,37 m² 5 709,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe pokoje z balkonem | 59,37 m | 7. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł52,56 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3 pokoje na parterze | Bez nakładów | Os. Staszica Na sprzedaż komfortowe, w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,56 m , położone na parterze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,59 m² 6 527,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieczyński Nieruchomości przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,62 m2 usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 389.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł42,52 m² 7 055,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części miasta przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,63 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.54,63 m2 mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,49 m² 7 811,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.52.49 m2 po generalnym remoncie, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu Staszica. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 654,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,36 m² 8 498,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które łączy w sobie zalety miasta i natury, zapoznaj się z ofertą tego mieszkania, na osiedlu Staszica. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,85 m² 6 456,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 4 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł51,37 m² 7 883,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica. To bardzo dobrze skomunikowana i rozwinięta część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,50 m² 6 369,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy na prezentację kawalerki położonej na 2 piętrze dwupiętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy osiedla Staszica. Powierzchnia mieszkania to 29 m 2 jasnej i przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59,46 m² 6 205,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorzów Wlkp., ul. Matejki | 59,46 m | 3 pokoje | 3 piętro | balkon | winda | piwnica Do remontu stwórz mieszkanie dokładnie pod swój styl Szukasz jasnego, rozkładowego mieszkania, które urządzisz.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gorzów Wielkopolski, Górne Miasto, Staszica