dowolna

Mieszkania pod klucz Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 100 zł43 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 43,12 mkw położone na 1 piętrze w nowym bloku z 2016 r. na Górczynie. Wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł32 m² 8 302,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe, położone na 6 piętrze w bloku z windą na Os. Górczyn! Idealnie nadaje się do zamieszkania przez starszą osobę, która ceni sobie spokój, jako mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł104 m² 4 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 103,83 m2 wraz z balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadbane, 2 pokojowe mieszkanie z duszą. Jasne pomieszczenia, wysokie stropy, na przeciwko parku. Funkcjonalny, przestronny układ pomieszczeń. Atuty: - 2 minuty pieszo do Galerii Nova Park, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł42 m² 7 719,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,1 m2 wraz z dużym balkonem na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

396 210 zł84 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone W bezpośednim sąsiedztwie placu grunwaldzkiego. Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,30 mkw. położone na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł50 m² 5 301,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż komfortowe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.99m2, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w bloku z windą na 6 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł57 m² 9 168,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! W ofercie sprzedaży nowe dopiero co wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z windą od poziomu zero oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

334 000 zł70 m² 4 771,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prawdziwa okazja! Mieszkanie 2-poziomowe o pow. całkowitej 70 mkw położone na 3 piętrze w nowym bloku w Śródmieściu ( 10 minut spacerem do ścisłego centrum) Na 1 poziomie zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł44 m² 8 600,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 43,60m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.4 m2 oraz dużą piwnicą o powierzchni 9,30 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

559 000 zł62 m² 9 083,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł47 m² 6 348,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,10 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 6m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł60 m² 9 084,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

400 000 zł51 m² 7 889,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Okazja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dużym balkonem 6,75m2 i z miejscem postojowym na Kolorowym Osiedlu. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,70m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł54 m² 5 969,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A D O 08.10.2023 *** Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji- wykończone i gotowe do wprowadzenia- To ta nieruchomość jest dla Ciebie! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu nowe, nigdy niezamieszkane dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2023 roku. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, ul. Prądzyńskiego Gorzów Wlkp. , środkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

172 000 zł22 m² 7 761,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę o pow. 22,16 m2 wraz z piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 w śródmieściu/staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

205 000 zł31 m² 6 699,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjną kawalerkę o pow. 30,6 m2 w Śródmieściu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 3 piętrowym na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł48 m² 5 771,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,65 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 2,5 m2 oraz przynależną piwnicą na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

565 000 zł63 m² 8 927,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż nowy apartament z ogródkiem w Gorzowie przy Placu Jana Pawła II Bez podatku pcc2% Mieszkanie o powierzchni 63,29m2 na parterze, zlokalizowane w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w niskim bloku przy ul. Kościuszki 9c w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Sady. Na 48m2 rozplanowano: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł46 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania / Apartamentu z prywatnym ogródkiem przy parku Kopernika ( parter ) w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., 10 min spacerem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł26 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Szukasz pięknej nieruchomości w doskonałej lokalizacji? Mieszkania w bloku, ale blisko natury? Mieszkanie dla Ciebie, dzieci czy pod inwestycje? Proponujemy 1 - pokojowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł40 m² 8 312,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,3 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,8 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł37 m² 8 057,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,61 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok 2 m2 na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł51 m² 7 103,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,54 m2 wraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł40 m² 8 312,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowy budynku. Rok budowy 2002. Na powierzchnię 40,30 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaz piękne, przestronne mieszkanie, gotowe do zamieszkania , o powierzchni 55 m2, położone w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Pomieszczenia: 3 oddzielne pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł39 m² 7 860,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Londyńskiej W nowym bloku Z 2023r. Mieszkanie dostępne od zaraz. Nie płacisz podatku pcc 2%. Założona kw. Atuty: * ze względu na lokalizację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł39 m² 6 625,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,09 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 2m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 1,44 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 60 mkw, znajdujące się na osiedlu Staszica przy ul. Broniewskiego. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł39 m² 6 625,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m2, położone na 9 piętrze wieżowca przy ul. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie: salon z wyjściem na balkon Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł36 m² 7 390,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,40 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 2,3 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Europejskie

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

525 000 zł59 m² 8 968,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*** R E Z E R W A C J A D O D N I A 20.10.2023r. *** Poszukujesz gotowego do wprowadzenia bardzo gustownie urządzonego trzypokojowego mieszkania na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow 36 mkw z bardzo dużym balkonem, położone w nowym 3-piętrowym bloku z windą na 3 piętrze na os. Piaski przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

308 000 zł44 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow 44 mkw z dużym balkonem, położone w nowym 3-piętrowym bloku z windą na 1 piętrze na os. Piaski przy ul. Kuratowskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł54 m² 9 560,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania wg indywidualnie przygotowanego dla Państwa projektu. Nieruchomość ta jest obecnie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

246 000 zł39 m² 6 291,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Biuro nieruchomości luxm przedstawia nowoczesną kawalerkę o pow. 39.10 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 8 m2 w świetnej lokalizacji w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł69 m² 7 853,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament jednopoziomowy! pow. 69,40 M2 , 3 piętro , blok Z windą! Dodatkowo garaż jednostaniskowy za jedyne 60.000. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2pokoje 50m2 najpiękniejsze i luksusowe mieszkanie w kamienicy z cegły z miejską ciepłą wodą i miejskim ogrzewaniem w centrum Gorzowa. Ofera bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł58 m² 5 565,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Polecamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 58,4 m.kw., położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z lat 60-tych. Budynek wykonany z cegły, ocieplony, klatka po.