dowolna

Mieszkania pod klucz Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni74,1 m , położone na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość 30 m2 składa się z: - pokoju z wygodnym łóżkiem, pojemną komodą oraz tv - funkcjonalnej kuchni - łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł46 m² 8 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Herberta mieszkanie po remoncue gotowe d do zamieszkania w mieszkaniu zamontowant nowy sprzet agd. Budynek po remoncie nowa elewacj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę mieszkania na sprzedaż ul. Gwiaździstej. #twojaprzyszloscmaswojadres Śliczne 3-pokojowe mieszkanie 48 m | ul. Gwiaździsta, os. Słoneczne 390 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - duży balkon, bardzo słoneczne apartament 3 pokojowy - os. Europejskie Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł40 m² 10 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Murawy Gorzowskie. Przedstawiam Państwu komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kadetów wykończone z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł51 m² 11 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w nowym budownictwie, o powierzchni 51 m , które zostało właśnie odświeżone i od momentu remontu, nie było zamieszkiwane. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasne i bardzo ciepłe mieszkanie 37,5 m2 po kompletnym remoncie - idealne dla pary, singla albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w niskim, 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe zwierzolubne mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski ul. Sikorskiego #twojaprzyszloscmaswojadres Piękne 3-pokojowe mieszkanie 50 m z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia wysoki standard osiedle piaski gorzów wielkopolski kompletnie umeblowane. Wynajmę przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Unii Europejskiej

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

398 905 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,93 m , położone na 2. piętrze w nowo oddanym budynku (2025 r.) na cenionym Osiedlu Europejskim, przy ul. Plac Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 , na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł49 m² 5 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,54 m2 , wraz z dużą przydzieloną piwnicą o powierzchni 13,65 m2 , na Os. Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament z dwoma balkonami Twój azyl w sercu Gorzowa Przestrzeń, w której od razu poczujesz się u siebie Wystarczy jeden krok, by poczuć, że to miejsce ma w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacjamieszkanie Z możliwością zakupu miejsca postojowego pod budynkiem. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokoje 32 m ul. Marcinkowskiego 96, gorzów Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni garderoby łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na ul. Kościuszki - 48 m #twojaprzyszloscmaswojadres Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż gotowe do zamieszkania Cena: 359 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Górczyn #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

405 500 zł49 m² 8 275,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Gwiaździstej. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

556 000 zł58 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 58 m2 Kupujący zwolniony z opłat biura sprzedaży oraz podatku pcc - 0% U nas uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 500 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Film z wideo prezentacji : Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł87 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej, ocieplonej kamienicy, w której znajdują się tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł39 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu W podziemiu budynku - 200 zł/mc Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze w wysokim bloku z z windą na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł84 m² 5 219,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Ofertą sprzedaży jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,30 m , usytuowane na parterze kameralnej, trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł64 m² 6 436,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł56 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z klimatem przy Parku Róż tu każdy dzień zaczyna się spokojem. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz balkon, a z pobliskiego Parku Róż dochodzi śpiew ptaków i zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł28 m² 8 621,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 27,72 m , usytuowane na 4 piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek zapewnia dobrą izolację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł58 m² 5 875,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57.70 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 450 zł42 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***200 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł36 m² 8 083,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Śródmieściu. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze, 3 piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 35,75m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

**mieszkanie na sprzedaż gorzów wlkp., UL. Gwiaździsta, os. Słoneczne Z pięknym widokiem na rzekę wartę I panoramę miasta*** ***zarezerowowane umową przedwstępną*** 48 m | 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł63 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja! Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Armii Krajowej os. Górczyn (manhattan). Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od ręki! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***300 zł/mc***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

375 500 zł47 m² 7 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.