dowolna

Mieszkania wyremontowane Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i wynajmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

630 000 zł65,17 m² 9 667,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje Z dużym balkonem I przeszkloną loggią górczyn lokalizacja: szukasz przestrzeni w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Gorzowa? Mieszkanie położone jest przy ul. Witosa na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32,46 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 32,46 m2 położoną na drugim piętrze w trzypiętrowej wyremontowanej kamienicy przy ul. Wawrzyniaka. Lokal składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w odrestaurowanej kamienicy - Zawarcie. Na sprzedaż dobrze doświetlona kawalerka, położona na pierwszym piętrze klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Zawarciu. Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie pracujące! Wyposażone i wynajęte! Obecnie po uwzględnieniu już opłat eksploatacyjnych miesięczny dochód kształtuje się na poziomie 3550zł Daje to roczną stopę zwrotu na poziomie,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł34,45 m² 11 756,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 34,45m2, położonego, przy ulicy Wiedeńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,60 m² 10 854,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Staszica! mile widziana zamiana na mieszkanie 3 pokojowe na os. Piaski! - W niskim bloku bez windy parter lub pierwsze piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł63,58 m² 10 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa, niższa cena! Przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z windą w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,30 m² 6 307,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 72,30 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł36 m² 11 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski ul. Kadetów #twojaprzyszloscmaswojadres Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 36 m z dużym balkonem 1. piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59,10 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

_____nowa cena_____ Na sprzedaż przytulne, przestronne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Staszica o całkowitej powierzchni 59,1 m2 + piwnica 5,9 m2. Mieszkanie położone jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niska prowizja! ostatnia kawalerka-39 M2 do wynajęcia od ręki! lokalizacja - najlepsza lokalizacja na Os Górczyn w Gorzowie Wlkp przy ul, ogińskiego wśród domków jednorodzinnych ( spokój cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł52,85 m² 8 079,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | Os. Manhattan | Balkon | Winda Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Europejskim Oferuję do wynajęcia komfortowe i eleganckie mieszkanie o powierzchni ok 35 m , położone W Gorzowie Wlkp. przy ul. Madryckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małyszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na trzecim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje po remoncie | 37,29 m | Osiedle Słoneczne Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł98 m² 25,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dla firm dla pracowników, rodziny, siedzibę firmy. Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta w kamienicy na parterze. Mieszkanie ma 98m2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,97 m² 6 858,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,97m2. Mieszkanie dwupokojowe, znajduje się w niskiej kamienicy na pierwszym piętrze. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę. Wnętrze mieszkania jest przytulne i tworzy komfortową i zachęcającą atmosferę idealną do zamieszkania. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO remoncie mieszkanie 3 pokojowe- parter- os. Górczyn Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na os. Górczyn. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy parku, po remoncie. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze niskiego bloku na os. Dolinkiw Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem przestrzeń dla rodziny i potencjał dla inwestora Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie, że można w nich zostać na dłużej. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe 64 m na sprzedaż - Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,51 m² 9 087,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Słoneczne, gorzów Wlkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 3 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł82 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim - idealne dla rodziny Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -gotowe do wprowadzenia-os. Sady. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,74 m2 usytuowane na parterze w jedno piętrowym bloku na os. Sady. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49,96 m² 6 585,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

PO remoncie mieszkanie 2 pokojowe centrum lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum. Ta wyjątkowa lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,73 m , położone na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł52,62 m² 8 551,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Staszica przy ul. Reja. Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą i posiada piwnicę. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy os. Sady. Polecamy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,84 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku na os. Sady. Na metraż mieszkania składają się: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,50 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 70 m - komfort jak w domu Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25,20 m² 9 087,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta! zapraszamy serdecznie na prezentację przytulnej kawalerki na osiedlu manhattan! położenie - położenie W atrakcyjnej lokalizacji- w sercu osiedla manhattan - blisko do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje, 50 m , Śródmieście Gorzów Wielkopolski, balkon typu loggia, 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,20 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,40 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49,46 m² 6 651,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w samym centrum miasta? To mieszkanie o powierzchni 49,46 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w centrum miasta. Komfortowe, przestronne - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł32,47 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 32,47 m2 na parterze w niskim bloku na osiedlu Staszica. Dwa mieszkania na piętrze. Układ mieszkania bardzo funkcjonalny, na jego.