dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy blok 2021 rok Z windą, dwa pokoje, duży balkon loggia - wysoki standard wykończenia mieszkania gorzów wielkopolski osiedle europejskie ulica londyńska mieszkanie do wynajęcia od dnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane na ul. Plac Staromiejski w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w wieżowcu. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny z właścicielem możliwy jedynie w godzinach 15:00 - 18:00. Najem okazjonalny. Wynajmę, od 1 sierpnia 2022 r., atrakcyjną, umeblowaną kawalerkę z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

430 000 zł58 m² 7 360,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

* n O W A * C E N A * Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego, gotowego do wprowadzenia się mieszkania, to ta oferta jest idealna! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56 m2 wraz z balkonem i przynależną piwnicą o powierzchni 2 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w okolicy ul.Żwirowej 25 koło sklepu Biedronka o pow.ok 42m2. Kawalerka jest po generalnym remoncie i nikt nie mieszkał w niej jeszcze. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

454 000 zł66 m² 6 926,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne nowe mieszkanie 3 pokojowe o świetnym układzie, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Jana Pawła II. Blok 3 piętrowy z windą oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł53 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne 3 pokojowe o pow. 53,40 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,25 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł46 m² 6 442,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami! Na sprzedaż oferujemy zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 46,41 mkw. położone na pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem ofert jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze trzy piętrowej kamienicy położonej w centrum miasta, w pobliżu Galerii Askana. Na powierzchni 59 m2 rozplanowano:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

415 000 zł67 m² 6 160,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Duże 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem zlokalizowane W gorzowie wielkopolskim na osiedlu dolinki. Sprzedam ładne, duże mieszkanie o powierzchni 67,37 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Walczaka

Wawrów,Gorzów Wielkopolski

435 000 zł54 m² 8 085,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie nowe, deweloperskie 3 pokojowe, wykończone pod klucz (jeszcze niezamieszkane) o powierzchni 53,80 m2, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł54 m² 6 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,75 m2 wraz z balkonem ok. 2 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok 2,31 m2 na Os. Staszica w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł60 m² 5 665,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Polecamy państwu bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku na osiedlu Dolinki. Lokal o powierzchni 60,01 m.kw. Bardzo przyjazna, cicha i urokliwa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

317 000 zł48 m² 6 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana umową! Polecamy Państwu wyremontowane, jasne mieszkanie na Górczynie w bardzo ładnej i cichej lokalizacji. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Polskiej

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki usytuowanej na drugim piętrze w ocieplonej kamienicy przy ul. Armii Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82m2 usytuowane na II piętrze w budynku z 2010r. na Os. Europejskim. Dodatkowo nieruchomość posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł62 m² 6 787,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż atrakcyjne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie Z znajdujące się na 2 piętrze W niskim, zadbanym bloku Z 2008 roku na os. Górczyn W gorzowie wlkp. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł41 m² 36,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, odświeżone przed najmem M2 - winda! Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na osiedlu Sady w Gorzowie. Do wynajęcia oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym na osiedlu Górczyn okolica ul.Witosa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta zarezerwowana do 30.06.2022 roku! Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w bloku znajdującym się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł59 m² 6 559,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego, gotowego do wprowadzenia się mieszkania o podwyższonym standardzie, to ta oferta jest idealna dla Państwa. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł76 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja funkcjonalne I przestronne mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Dowgielewiczowej W gorzowie. Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na 3 piętrze ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł45 m² 7 232,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45,49m2 wraz z przynależną piwnicą na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł64 m² 21,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blok Z 2009 roku, trzy pokoje, 4 piętro, 2 duże balkony - gorzów wielkopolski osiedle europejskie ulica londyńska Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie w Świetnej Lokalizacji , 2 pokojowe o pow. 35 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 12m2 na Os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł52 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu trzypokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie ósmego piętra w wieżowcu na osiedlu Dolinki - w jego zieleńszej, spokojniejszej części. Wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Manhattan,Gorzów Wielkopolski

480 000 zł55 m² 8 768,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** R E Z E R W A C J A D O 30.06.2022r. *** Na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie położone na nowo wybudowanym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł54 m² 7 750,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe M3 W budynku Z windą - pl. Jana pawła II świeżo urządzone mieszkanie W nowej części osiedla przy placu papieskim. Kupujący zwolniony Z opłat Z tytułu 2% podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

536 750 zł113 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2009

2- poziomowe na sprzedaż Komfortowe 6 pokojowe mieszkanie znajdującego się na Osiedlu Górczyn, położone na 3 piętrze, w niskim bloku z 2006r. Mieszkanie posiada dwa poziomy, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 999 zł64 m² 31,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobry standard! Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow.64m2 na os.Górczyn w nowym budownictwie składające się z 3ch osobnych pokoi, łazienki z wc, osobnej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

532 000 zł75 m² 7 074,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gorzów oś. Piaski. NA sprzedaż ładne, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie. Oferta dla inwestora- mieszkanie gotowe do wynajęcia lub dla tych, którzy nie lubią remontować i chcą zamieszkać szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę po remoncie o pow. 37 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.6 m2 na Zakanalu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow.31m2 mieszczącą się w niskim bloku na 2gim piętrze na ul.Ogińskiego os.Górczyn. Kawalerka składa się z dużego pokoju z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł43 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 42,9 m2 umiejscowiony na 2 piętrze 3 piętrowego budynku wielorodzinnego na ulicy Witosa. Wspaniała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

490 000 zł78 m² 6 314,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Luksusowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 77,6 m2 wraz z dwoma dużymi balkonami 8 m2 + 4 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 4,2 m2 na Os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł67 m² 5 532,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

! rezerwacja! na sprzedaż ładne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu górczyn W gorzowie wielkopolskim. Mieszkanie O powierzchni 66,7 M2 znajduje się na 3 piętrze W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

292 000 zł42 m² 6 870,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Polecamy państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 42,5 m.kw., na 2 piętrze w niskim bloku osiedlu Górczyn. Bardzo przyjazna, cicha i urokliwa okolica. Spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł34 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż 2 pokojowe, ul. Sosnkowskiego, 34m2 Szczegóły oferty: - mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2016r., - pierwszy właściciel wprowadził się w 2018r., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu dwupokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie drugiego piętra w wieżowcu na osiedlu Dolinki - w jego zieleńszej, spokojniejszej części tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł54 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Świeżo urządzone mieszkanie W nowej części osiedla przy placu papieskim. Kupujący zwolniony Z opłat Z tytułu 2% podatku pcc! Przedmiotem oferty jest zachwycające mieszkanie 3-pokojowe.