dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł78 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78 m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn (ul. Paderewskiego) Na dolnym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł34 m² 9 321,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie umiejscowione na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy za Zawarciu. Budynek przeszedł gruntowny remont, został ocieplony, gustownie pomalowany, zrobiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? To mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2014 roku na os. Górczyn. - spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł35 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wąskiej na wynajem: świeżo wykończone w nowym bloku Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku przy ul. Wąskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie w Centrum Miasta, budynek z 2015r., bardzo reprezentacyjny, z windą. Pow. 42m2 + komórka lokatorska o pow. 2,5m2. Piętro I. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł52 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ,52,5 m , położone na idealnym 2 piętrze w wieżowcu z windą na popularnym i zielonym osiedlu Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

480 000 zł99 m² 4 858,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

4 pokojowe mieszkanie W śródmiesciu Serdecznie polecam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 98,9 m2 zlokalizowane w śródmieściu, na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł48 m² 7 875,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Piaski. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,25 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Piaski. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł54 m² 9 306,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow. prawie 54 m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku 3 piętrowym przy ul. Sosnkowskiego na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł45 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na piąty piętrze wysokiego budynku przy ul. Trauguttaj na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 45,49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

3 700 zł92 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Magnolia. Budynki z 2020r., ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

347 000 zł48 m² 7 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię 48 m2 składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na Osiedlu Piaski, tzw. Szklane Domy, charakteryzujące się nie powtarzalnymi układami mieszkań i dużymi oknami. Blok 3 piątrowy, mieszkanie na 1 piętrze. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Os. Piaski ul. Z. Kuratowskiej. Pow. 36m2, położone na III piętrze w bloku z 2021r., z windą. Nowy budynek, teren wokół zagospodarowany. Mieszkanie może zostać umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł61 m² 7 748,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,3 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.6 m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Bora Komorowskiego w Gorzowie Wlkp., na osiedlu Górczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

649 000 zł62 m² 10 532,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,62 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.5 m2 , oraz z garażem w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Staszica,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Przyjemne mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem I garażem ul. Kaspowicza Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 59 m2 umiejscowiony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka w Centrum miasta w nowej zabudowie. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na II piętrze Pow. 30 m2, tj. salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł31 m² 10 803,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

M2 jak nowe! w pełni umeblowane! Przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Sosnkowskiego! Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,98 m2 usytuowane na poziomie 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45 m² 8 111,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 45,5m2, 3 pokoje, usytuowane na I piętrze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Zwiadowców. Nowy budynek z 2024r. Pow. 50m2, III piętro, winda. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł54 m² 7 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania na os. Górczyn? To mieszkanie o powierzchni 53,61 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku bloku na os. Górczyn. Przestronne i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

840 000 zł140 m² 5 982,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

140m Mieszkanie jak Dom - Wygodne i Przestronne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania w nowoczesnym budownictwie z windą na osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Europejskim. Na powierzchni 59 m2 rozmieszczono: pokój dzienny z aneksem kuchennym, z wyjściem na narożny taras, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

417 000 zł46 m² 9 022,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,22 m2 , wraz z dwoma balkonami , oraz z przynależną piwnicą na Os. Manhattan w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

593 000 zł67 m² 8 850,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na wysokim parterze pięciokondygnacyjnego, nowego bloku mieszkalnego , położonego na Osiedlu Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

435 000 zł66 m² 6 563,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 66,28 m2, wraz z komórką lokatorską , na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł50 m² 7 040,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 wraz z dużym balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,42 m2 na os. Staszica w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia ul. Sosnkowskiego, gorzów Wielkopolski Jeśli szukasz komfortowego i stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

530 000 zł52 m² 10 271,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,60 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowym niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 48 m2 ul. Zwiadowców w Gorzowie Wlkp Na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł41 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe Osiedle Słowiańskie w Gorzowie Wielkopolskim W cenie mieszkania zawarte jest prywatne miejsce parkingowe oraz piwnica! Nowe Osiedle Słowiańskie to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

615 000 zł54 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 53,66 m2 usytuowane na 4 piętrze w nowym niskim bloku na os. Górczyn. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł39 m² 8 416,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39.09 m2 wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 na Os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

453 500 zł47 m² 9 657,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz nieruchomości dla siebie , lub pod inwestycję? To mieszkanie o powierzchni 46,96 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Europejskim. - spełni Twoje oczekiwania. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i widne 4-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 67 m2, położone na Osiedlu Staszica, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł59 m² 9 843,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowane przy ulicy Wiedeńskiej na popularnym i rozwijającym się Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł45 m² 8 033,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku przy ulicy Obrońców Pokoju na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Osiedlu Staszica. Mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

675 000 zł68 m² 9 951,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 67,83 m ,.