dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 62m2, II piętro, winda. Mieszkanie w umeblowane i wyposażone. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

675 000 zł73 m² 9 297,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

565 000 zł82 m² 6 873,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. Przedstawiamy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,80 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł63 m² 8 343,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i możliwością wynajęcia garażu Gorzów Wlkp., Os. Europejskie, ul. Londyńska Przedstawiam atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł33 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 1 pokojowe osobna kuchnia Z dużym balkonem tarasowym - piwnica Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 33,1 m2 w niskim bloku zlokalizowanym na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł29 m² 44,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka ul. Walczaka, os. Dolinki. Do wynajęcia funkcjonalne ok. 30m2, na których wydzielono 2 pokoje (przejściowe), w tym 1 z balkonem, aneks kuchenny, przedpokój , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł49 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie o pow 48,55 mkw. na pożądanym przez wielu Osiedlu Górczyn, cicha i spokojna okolica z dostępem do pełnej infrastruktury .Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

345 000 zł48 m² 7 240,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Parter | Centrum miasta | 47,65 m Polecamy Państwu komfortowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 47,65 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 8 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

413 000 zł70 m² 5 858,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na popularnym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł62 m² 8 499,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,24 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 8,5 m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł63 m² 8 214,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł29 m² 8 176,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

NA sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe W bloku Z windą, ul. Gwiaździsta Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem w otoczeniu zieleni! Marzysz o przytulnym i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

569 000 zł56 m² 10 157,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na drugim piętrze nowego bloku z 2023 roku z windą, przy ul. Góra Powstańców w Gorzowie Wielkopolskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł40 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości na os. Staszica? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,90 m2 usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł39 m² 7 686,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,90 m2 , wraz z balkonem , oraz z przydzielonym ogródkiem (wyjście do ogródka bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest 67m2 mieszkanie usytuowane na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madrycka

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

749 000 zł141 m² 5 320,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Polecamy Państwu nietuzinkowe, bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku położonego na cenionym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Europejskim. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wlkp., ul. Walczaka | 48 m | 2 pokoje (dwupoziomowe) | ogródek | 2 miejsca parkingowe Wynajem: 1 500 zł/mies. | czynsz adm.: 140 zł | Kaucja: 1 500 zł Szukasz mieszkania z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Przedmiotem wynajmu jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Śląskiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 90 m2położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł58 m² 6 581,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

625 000 zł72 m² 8 716,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 71,70 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.7m2 , oraz z komórką lokatorską o powierzchni ok.3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 52 m2 mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem ba balkon, 2 sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na osiedlu Górczyn, wjazd na osiedle odgrodzony szlabanem otwieranym na pilota (tylko dla mieszkańców) co zapewnia spokojne parkowanie pod domem. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Madrycka

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

759 000 zł140 m² 5 421,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim bloku zlokalizowanym na os. Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł63 m² 8 423,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Europejskim. To mieszkanie o powierzchni 62,86 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

675 000 zł72 m² 9 422,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zachęcam do składania ofert! Atrakcyjna, niestandardowa nieruchomość w zabudowie szeregowej z 2011r., stanowiąca lokal mieszkalny na 1 piętrze budynku + strych, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł35 m² 7 934,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie wysokiego parteru w Kamenicy zlokalizowanej na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowego mieszkania Gorzów Wielkopolski, os. Piaski, ul. Dowbora - Muśnickiego Szklane Domy Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i przytulną atmosferę. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł39 m² 8 173,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 38,54 m2, wraz z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 3,42 m2 na osiedlu górczyn/sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

635 000 zł72 m² 8 819,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niski, bloku zlokalizowanym przy ul. Jana Pawła II os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 54m2, i piętro, winda. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Śląskiej w Gorzowie Wlkp. Budynek z 2007r. Piętro III. Mieszkanie o pow. 70m2 I poziom i ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

612 000 zł77 m² 7 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,47 m , położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Górczynie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

284 000 zł39 m² 7 263,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Manhattan.? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 29,10 m2 usytuowane na 6 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł67 m² 29,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja M3 po remoncie, z dużym balkonem! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe z jadalnią (pierwotnie 4-pokojowe) o powierzchni użytkowej 66,79 m2 zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

635 000 zł72 m² 8 807,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na iiip. niskiej zabudowy z 2000r. na os. Górczyn ul. Pl. Jana Pawła II. Mieszkanie o pow. 72,1m2, po podłodze z racji niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł59 m² 8 471,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem oferty jest ustawne 3 pokojowe mieszkanie na pl. Jana Pawła II Nieruchomość o powierzchni 58.9 m2 składa się z 2 osobnych sypialni, łazienki, salony z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 6. piętrze wieżowca z windą, na popularnym osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

362 400 zł36 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 35.74 m2 na osiedlu Górczyn/Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł55 m² 9 701,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Duża loggia | 1 piętro | Górczyn Gorzów Wlkp. Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,53 m w bloku z 2006 roku, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł63 m² 7 586,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 62,61 m os. Górczyn, gorzów Wlkp. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się od zaraz? To mieszkanie na parterze niskiego bloku czeka właśnie na Ciebie! -powierzchnia:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij