dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w ścisłym centrum Gorzowa w okolicy katedry. Nieruchomość jest po generalnym remoncie w 2024r. Podczas remontu wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł128 m² 5 460,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w zielonej części osiedla Górczyn o powierzchni 128 m . Kameralny budynek w otoczeniu parku, cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł85 m² 7 750,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 85.03 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancja, świeżość i doskonała lokalizacja mieszkanie w wieżowcu przy Parku Kopernika Przedstawiam mieszkanie, które łączy nowoczesny standard, eleganckie wykończenie oraz wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł40 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w ścisłym centrum miasta. Odnowiona kamienica. Budynek bezczynszowy. Na 40,5 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł61 m² 7 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,80 m2 na osiedlu Manhattan. Usytuowane na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł41 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na Os. Staszica ul. Matejki. Nowy budynek z 2021r. Pow. 41,32m2, i piętro. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

609 000 zł60 m² 10 079,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,42 m2 , ( 64m2 po podłodze ), wraz z tarasem o powierzchni ok.15 m2 , oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 677,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,75 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 37.40m2 z dwoma dodatkowymi piwnicami. Mieszkanie ma 37,40m2, jedna piwnica ma 4,37m2 a komórka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na wynajem atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie ok. 52 m , położone na popularnym osiedlu Górczyn, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z 2002r. na os. Górczyn na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z salonu z aneksm kuchennym i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 699 zł35 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie w nowym bloku z windą na os.Manhattan przy ul.Obrońców Pokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł48 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , położone na parterze wysokiego bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł28 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28,40 m , położoną na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2006 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dowgielewiczowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Bez zwierząt, osoby niepalące. Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Górczyn ul. I. Dowgielewiczowej. Nowy budynek z 2020r. Blok z windą. Pow. 59,67m2, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 3-pokojowe mieszkanie 46,09 m | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł47 m² 8 486,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,9 m , położonego na pierwszym piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Idealne dla singla, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

760 000 zł66 m² 11 511,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu ekskluzywne, 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na starą część miasta, usytuowane na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Góra Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł59 m² 10 693,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

384 000 zł48 m² 7 985,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,09 m2 składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyrzycka

Baczyna,Gorzów Wielkopolski

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie w cichej I spokojnej okolicy oferta bez podatku pcc 2% - faktura vat Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - przestronny, bardzo duży balkon! apartament 3 pokojowy+ dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2008 roku na os. Górczyn. Warunki najmu: - czynsz: 1.500 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł88 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskim bloku z 2008 roku na os. Piaski. Cena mieszkania: 585.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

620 000 zł68 m² 9 106,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,08m , usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2018 roku z windą na os. Górczyn. Cena mieszkania: 620.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje W centrum gorzowa wielkopolskiego 2 piętro Wynajmę mieszkanie, urządzone w niezwykle gustownym stylu. Połączenie nowoczesności z surową cegłą idealnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! W naszej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 41m2 przy ul. Moniuszki. W cenie najmu miejsce parkingowe w podziemiach budynku. Budynek z 2020 r, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, które znajduje się w niskim bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

567 000 zł74 m² 7 651,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł60 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe I W pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krasińskiego Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3) o pow. użytkowej 59.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

314 500 zł35 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 314.500 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł82 m² 6 630,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,20 m2, które znajduje się na parterze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij