dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

364 100 zł36,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,16 m² 10 542,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie-komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2022 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 55 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł58,40 m² 7 517,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,4 m2 , wraz balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,5 m2 w świetnej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56,33 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł59,35 m² 5 678,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,27 m² 6 662,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł108,09 m² 6 651,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie os. Górczyn. Zabudowa z 2005roku. Atrakcyjna lokalizacja na popularnym osiedlu Górczyn, w pobliżu park, wiele punktów handlowych, usługowych, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,90 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje na Piaskach Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym Osiedlu Piaski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,20 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,20 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,50 m² 6 870,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 65,50 m z widokiem na Rezerwat Przyrody Gorzowskie Murawy Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 65,50 m , usytuowane w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,39 m² 9 160,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,39 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2012 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 2 pokoje | 35 m | Winda | ul. Stilonowa Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł43,96 m² 9 736,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję komfortowe, ustawne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana na Osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł72,30 m² 6 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,96 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia. Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia gotowe do zamieszkania mieszkanie na Os. Staszica, nowy blok przy ulicy Matejki 58 o powierzchni użytkowej 40,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł108,62 m² 6 895,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł49 m² 7 877,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | 49 m | 6. piętro | ul. Gwiaździsta Na sprzedaż świeżo po generalnym remoncie, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? - To mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na poziomie I piętra w niskim bloku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65,20 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 65,20 m | Os. Piaski | 1. piętro | Gotowe do wejścia Zapraszamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,20 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Wykonane wg projektu firmy dom 4u aby stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przytulne 2 pokoje | 35 m | Odnowiona kamienica | ul. Towarowa Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,61 m² 7 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 459.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Do wynajęcia 2pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na os.Europejskim przy ul.Londyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2 pokoje z balkonem | 55 m | Ul. Dąbroszyńska | 2002 r. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł53,40 m² 7 490,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie do wprowadzenia Gorzów Wlkp., Plac Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 53,4 m (całkowita: 60,6.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55,10 m² 7 985,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,47 m² 4 283,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Gorzów Wlkp., os. Górczyn | 88,47 m | wysoki parter | kamienica z 1928 r. | ogródek 400 m Klimatyczne, umeblowane mieszkanie z przechodnim pokojem gotowe do wprowadzenia Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,05 m² 9 697,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | 38,05 m | Górczyn - Zacisze | Po remoncie Przedmiotem oferty jest sprzedaż wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na.