dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł84 m² 5 219,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Ofertą sprzedaży jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,30 m , usytuowane na parterze kameralnej, trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł64 m² 6 436,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrej cenie i świetnej lokalizacji! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn Gorzowie Wlkp. Górczyn pod względem ludności jest największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł56 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z klimatem przy Parku Róż tu każdy dzień zaczyna się spokojem. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz balkon, a z pobliskiego Parku Róż dochodzi śpiew ptaków i zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

367 000 zł52 m² 7 086,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,79 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 367.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 Jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie | 69 m | parter | Zawarcie Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m , położone na parterze budynku w dzielnicy Zawarcie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł58 m² 5 875,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57.70 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na IV piętrze w bloku z windą w Gorzowie Wlkp. na Osiedlu Górczyn przy ul. Wróblewskiego. Na metraż składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

**mieszkanie na sprzedaż gorzów wlkp., UL. Gwiaździsta, os. Słoneczne Z pięknym widokiem na rzekę wartę I panoramę miasta*** ***zarezerowowane umową przedwstępną*** 48 m | 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

645 000 zł60 m² 10 840,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2020 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł72 m² 7 661,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Idealne dla rodziny duże 71,66 m mieszkanie z dwoma balkonami, na wygodnym parterze, bez targania zakupów po schodach. 71,66 m przestrzeni To mieszkanie daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł45 m² 8 771,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja mieszkanie 3 pokojowe Z oddzielną kuchnią - os.STASZICA. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

3 500 zł104 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny! Prezentujemy Państwu ciekawie zaprojektowane i niezwykle komfortowe mieszkanie wraz z garażem! Nieruchomość mieści się w Śródmieściu, które jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa cena! istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje! Atrakcyjna okazja! Inwestycja, która się opłaca. Dogodna lokalizacja-os. Staszica. Lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na popularnym osiedlu Górczyn. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł77 m² 5 961,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży fantastycznego mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu Górczyn! #twojaprzyszlośćmaswójadres Na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł63 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja! Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Armii Krajowej os. Górczyn (manhattan). Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł58 m² 5 968,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,80 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku w Centrum. Cena mieszkania: 345.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,34 m , zlokalizowane przy Placu Nieznanego Żołnierza, w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

375 500 zł47 m² 7 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego(2018r). Mieszkanie składa się z trzech pokoi, aneksu kuchennego (piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł66 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku wybudowanego w 2017 roku, na prestiżowym osiedlu Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Sosnkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Staszica,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł61 m² 6 290,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,20 m2 położone na parterze w niskim jednopiętrowym bloku mieszkalnym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Future Nieruchomości prezentuje ofertę najmu apartamentu: elegancki 3-pokojowy apartament 62m z balkonem | Garaż + komórka | Śródmieście Gorzów Wielkopolski Do wynajęcia wyjątkowo komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł55 m² 8 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne przestonne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 55,1 m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Staszica. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł52 m² 8 429,12 zł/m²

 

Piętro:10/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Dolinki, gorzów Wlkp. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł60 m² 5 861,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja do 15.02.2026 Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie ul. Reja 1, gorzów Wlkp. Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 59,54 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku z 1992 roku, na bardzo cenionym osiedlu Górczyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Górczyn. Wnętrza są jasne i przytulne, utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

357 000 zł46 m² 7 823,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta zarezerwowana. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem Górczyn, gorzów Wlkp. Przedstawiamy ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni 45,63 m , położonego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 494,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,9 m2 wraz z balkonem, oraz dużą przynależą piwnicą o powierzchni ok. 10 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Małyszyn,Gorzów Wielkopolski

299 900 zł60 m² 4 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,10 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku - Małyszyn. Cena mieszkania: 299.900 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł53 m² 6 766,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z doskonałą lokalizacją? To 53-metrowe wnętrze przy ul. Franciszka Walczaka 43 jest gotowe, by stać się Twoim nowym domem. Najważniejsze atuty nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.62 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie wlkp Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 134,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Centrum Gorzowa Wlkp. 3 pokoje, balkon, piwnica, 3 piętro Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia, przy Placu Nieznanego Żołnierza Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł52 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na trzecim piętrze niskiego bloku na cenionym osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Kołłątaja. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Sady. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż mieszkanie własnościowe 57 m2 + duży balkon. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ; oddzielna kuchnia; łazienka z kabiną prysznicową, duży przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 96,58 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2014 roku na os. Europejskim - Spełni Twoje Oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z użytkowym poddaszem ul. Wiedeńska, osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

486 000 zł66 m² 7 318,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta zarezerwowana umową przedwstępna Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie IV piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł58 m² 7 247,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie.