dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł52,48 m² 5 506,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bloku 10cio piętrowym z windą na os.Staszica. Nieruchomość składa się z 3ch osobnych pokoi w tym jednego z balkonem, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł74,10 m² 7 085,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | 74,1 m | strzeżone osiedle | ul. Wyszyńskiego Gorzów Wlkp. *** możliwość zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym - 80.000 zł*** Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezydencja przy Młynie na ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wlkp., która nie potrzebuje reklamy Rezydencja przy Młynie, przy ulicy Wyszyńskiego, to jedno z tych osiedli, które zna każdy, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, jednej z najbardziej atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 61 mkw, zlokalizowane w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na mieszkanie składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,73 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na Os. Staszica, ul. Wyczółkowskiego blok Z windą, v piętro. Pow. 45,73m2, na które składa się: kuchnia połączona z jednym z pokoi tworząc jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Dolinki. To ceniona i dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca wygodny dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 73 m (po podłodze 114 m ) znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Posiada trzy pokoje. Na obu poziomach nowoczesne klimatyzatory Kaisai dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł45,49 m² 8 771,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,49 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł80,20 m² 7 094,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Os. Piaski, tzw. Szklane Domy. Na pow. 80,60 m2 składa się: obszerny hol, duży salon połączony z kuchnią, jadalnią i otwartym ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł69,50 m² 8 618,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Nowa niższa cena Przedmiotem oferty jest przytulne 4-pokojowe mieszkanie, położone na poziomie pierwszego pietra bloku mieszkalnego z 2002 roku. Na powierzchnię 69,5 m2 składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe nowe mieszkanie w bloku z windą! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku przy ul. Kotsisa na Osiedlu Młodych, o pow. 44 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,38 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, luksusowy apartament położony na cenionym Osiedlu Górczyn. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł49,44 m² 10 093,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,44 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, w nowym bloku oddanym w 2011 roku, o powierzchni 62,39 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanie 59,4 m na sprzedaż - Osiedle Górczyn. Na sprzedaż gustowne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,61 m² 7 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gorzowa. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

439 500 zł72 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 72mkw położone na 4 piętrze w bloku z 2003r. na Górczynie. Lokal składa się z 2 poziomów: na 1 (42mkw) jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

660 000 zł96,18 m² 6 862,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Śródmieście Gorzowa Wlkp. | 96,18 m | 1. piętro | kamienica z 1899 r. Mieszkanie z duszą albo reprezentacyjny lokal usługowy/biurowy Zapraszam do miejsca, które łączy miejski wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie położone na ulicy Matejki, osiedle Staszica. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , łazienki, wc, kuchni, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,78 m² 6 833,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Górczyn, w jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł86,70 m² 9 919,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 86,7m2, położone na parterze 2-kondygnacyjnego bloku na Zielonej Dolinie. W 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

557 322 zł64,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc oraz dodatkowych kosztów obsługi biura! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,06m2, położone na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62,60 m² 7 268,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 62,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,20 m² 10 427,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 63,2 m | Osiedle Europejskie | 2024 r. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100,50 m² 4 567,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Polecamy klimatyczne duże 3 pokojowe mieszkanie śródmieście lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. W pobliżu nieruchomości Galeria Askana, park Wiosny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Słonecznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł47,50 m² 7 957,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Słoneczne ul. Gwiaździsta. Blok 10 piętrowy, mieszkanie na 9 piętrze, które gwarantuje niesamowite widoki! Teren wokół zagospodarowany, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzy pokojowe na osiedlu Staszica przy ul. Marcinkowskiego o powierzchni 53,00 m2 usytuowane na X piętrze w wieżowcu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł82,26 m² 7 997,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. przy parku Siemiradzkiego. 100-letnia kamienica w dobrym stanie, wygodne II piętro. Pow. 82,26m2 składa się na: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł137,39 m² 16 012,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Między zielenią a miastem penthouse, który daje oddech Są takie miejsca, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Ostatnie piętro. Jedno mieszkanie. Cisza, której nie zakłóca sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Sady,Gorzów Wielkopolski

455 000 zł75,38 m² 6 036,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | G O T O W E - do - W P R O W A D Z E N I A przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł72,30 m² 6 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja Górczyn to jedno z najbardziej cenionych i rozwiniętych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, galerie handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 000 zł82,83 m² 18 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament,który łączy elegancję,komfort i przestrzeń.To miejsce,w którym od razu poczujesz się jak w domu! LOKALIZACJA: Marzysz o wyjątkowym miejscu, gdzie codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł67,72 m² 6 851,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w kamienicy na ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie pracujące! Wyposażone i wynajęte! Obecnie po uwzględnieniu już opłat eksploatacyjnych miesięczny dochód kształtuje się na poziomie 3550zł Daje to roczną stopę zwrotu na poziomie,.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 45 m2, usytuowane na I piętrze budynku z windą, w budynku Park Wyszyńskiego. Możliwość kupna miejsca parkingowego.