dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

358 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

358 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

600 zł43 m² 13,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice małej 13stki! Os.Górczyn. Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, balkonu, przynależnej piwnicy. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł48 m² 3 630,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwu na sprzedaż przyjemne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48.20 m.kw., zlokalizowane na osiedlu Piaski, w bloku III-piętrowym na wysokim parterze. Mieszkanie kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m2 usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Staszica. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe (w tym 1 z aneksem kuchennym) o pow. 37 m.kw położone w spokojnej okolicy w Śródmieściu, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane, położone blisko centrum handlowego, szkoły, uroczego parku z fontanną do kąpieli oraz ogródków działkowych. Możliwość korzystania z placu zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostepne od zaraz. Mieszkanie przestrzenne, duży salon z otwartą kuchnią (jako osobne pomieszczenie), przestronna łazienka, sypialnia. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone (bez tv),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Sady,Gorzów Wielkopolski

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-u pokojowe o powierzchni ok.36m usytuowane na wysokim parterze w nowym budownictwie os. Sady( ul. 9 maja). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

135 000 zł55 m² 2 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na I piętrze w ocieplonym 4 kondygnacyjnym budynku na Osiedlu Staszica. Mieszkanie pierwotnie składało się z trzech pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł45 m² 3 112,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o łącznej pow. 44.66 m.kw położone na 2 piętrze w bloku 4-p na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Ciekawa okolica, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

600 zł48 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m kw z balkonem na II piętrze w ocieplonym bloku czterokondygnacyjnym na Osiedlu Staszica. Mieszkanie przerobione z trzech pokoi, kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

99 000 zł39 m² 2 531,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie na wysokim parterze w 2 piętrowej, ocieplonej kamienicy na Zawarciu. Bardzo spokojne miejsce, blisko wał, działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Staromiejski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

76 500 zł37 m² 2 078,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pilna sprzedaż! Salon nieruchomości Iron House posiada na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,8 m2, usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu , zlokalizowane w Centrum - Plac Staromiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

92 000 zł38 m² 2 453,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena! Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, bardzo ładnym widokiem na Os. Dolinki w bloku 4-piętrowym. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni, w pobliżu sklepy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

700 zł48 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok 48 znajdujące się na trzecim piętrze w cichej i spokojnej okolicy Górczyna. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staromiejski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

110 000 zł37 m² 2 989,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe na os dolinki. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na siódmym piętrze w ocieplonym wieżowcu na os. Dolinki. Lokal o pow. 36,8 m2, składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

130 000 zł46 m² 2 821,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! do sprzedaży! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze, 8-piętrowego budynku, położonego na Osiedlu Górczyn. Budynek na każdym piętrze mieści po 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

650 zł32 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na os.Staszica w Gorzowie - 32m2 ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój). Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, sklepy. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 zł58 m² 21,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2-u pokojowe mieszkanie o pow. 58.4m usytuowane w nowej plombie ( rok budowy 2009) w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje sie na trzecim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z w.c i przedpokoju o łącznej pow. 49,2 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

129 000 zł46 m² 2 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46.5m usytuowane w niskim bloku na osiedlu Dolinki. Mieszkanie znajduje sie na czwartym piętrze i składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

127 000 zł45 m² 2 841,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok.45 mkw, w skład którego wchodzą 2 pokoje, łazienka z wc oraz oddzielna kuchnia. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, w.c i przedpokoju o pow. 56 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55 m.kw składające się z 2 pokoi (salon i sypialnia), łazienki z w.c, przedpokoju. Na wyposażeniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł46 m² 4 611,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w wysokim standardzie na os. Europejskim z windą! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju o łącznej powierzchni 45,54 mkw. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! wolne od 01.02.2014 r. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w Gorzowie Wlkp na Os. Europejskim, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku, usytuowane na 3 piętrze. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w nowym bloku trzypiętrowym na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł58 m² 3 852,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, na II piętrze w Gorzowie Wlkp. przy Sczanieckiej (szklane Domy). Na powierzchnię 58.4 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Wrzesińskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47 m.kw w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Lenino

Sady,Gorzów Wielkopolski

113 000 zł39 m² 2 890,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,10 m.kw położone na 10 piętrze w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Sady. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 1,40 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

850 zł33 m² 25,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku pięciopiętrowym z 2013r z windą na osiedlu Górczyn w okolicach Q10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Konstytucji 3 Maja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

650 zł48 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia bardzo ładne, przestronne (48m2) mieszkanie, osobno kuchnia i łazienka z ubikacją. Mieszkanie częściowo wyremontowane 3 lata temu. W dużym pokoju (z balkonem) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 43m2 usytuowane na drugim piętrze w nowym bloku sześciopiętrowym z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

125 000 zł43 m² 2 904,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,04 m.kw, położone w kamienicy na 4 piętrze w Śródmieściu. Do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 10 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z 2010r w Centrum. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

85 000 zł40 m² 2 098,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40.5 m.kw zajmujące parter kamienicy w Śródmieściu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 15 m.kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 60 m.kw zajmujące 1 piętro kamienicy w Śródmieściu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 11,10 m.kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł46 m² 4 614,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 45,41 m.kw składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki z w.c i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

756 zł48 m² 15,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana do dnia 31.12.2013 r. Komfortowo urządzone mieszkanie w programie "najem na swoim"! mieszkanie do wynajęcia Z gwarantowanym prawem pierwokupu! Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 44m usytuowane na czwartym piętrze w bliskiej odległości od Castoramy. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na trzecim piętrze (blok 3 piętrowy) na osiedlu Górczyn (ul. Paderewskiego). Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

69 000 zł34 m² 2 057,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,54 m.kw składające się z pokoju połączonego z kuchnią i przedpokojem, pokoju, łazienki z w.c. Lokal położony.