dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,60 m² 7 872,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,20 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie dwu pokojowe położone na IV piętrze w bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,20 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł52,20 m² 8 429,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W niskim bloku górczyn lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,01 m² 7 466,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,01 m2 usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 44 m na wynajem | Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn, ul. Andersa Przedstawiam na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł35,50 m² 11 802,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z windą, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

364 100 zł36,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,60 m² 5 984,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,16 m² 10 542,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie-komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe- 1 piętro os. Górczyn Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 48mkw położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym na Górczynie. Standard mieszkania: okna pcv; na podłogach w pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,52 m² 11 966,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaz - ul. Węgierska 5c osiedle za Leroy Merlin- to nowowykończone z wyjątkowym pietyzmem mieszkanie dla ceniącego sobie komfort mieszkańca/ców oraz jakość wykończenia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,27 m² 6 662,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,90 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje na Piaskach Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym Osiedlu Piaski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 37,29 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 2 piętrze wraz z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł32,40 m² 10 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni 32,4 m2, położone na 3 piętrze w bloku na Górczynie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,28 m² 7 804,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,28 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł42,51 m² 8 586,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 42.51m2, położonego, przy ulicy Plac Unii Europejskiej w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 2 pokoje | 35 m | Winda | ul. Stilonowa Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,37 m² 7 767,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,10 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,10m2, położonego, przy ulicy Popławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł43,96 m² 9 736,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję komfortowe, ustawne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana na Osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,96 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia. Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia gotowe do zamieszkania mieszkanie na Os. Staszica, nowy blok przy ulicy Matejki 58 o powierzchni użytkowej 40,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł59 m² 4 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu dwupokojowego mieszkania z przeznaczeniem do remontu, usytuowanego w spokojnej części osiedla Słonecznego lokalizacja: os. Słoneczne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł38,90 m² 12 030,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Bez wynagrodzenia biura dla Kupującego! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem I piętro, winda, top lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 975 zł42,23 m² 8 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z dużym ogródkiem | Parter | Os. Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,23 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł36,90 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie również piwnica. W cenie 100 zł miesięcznie dostępne jest miejsce postojowe zewnętrzne -za szlabanem. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzów Wielkopolski, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. To jedna z najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Marcinkowskiego usytuowane na 1 piętrze. Powierzchnia to 48m2 w jej skład wchodzą: przestronny i ustawny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2 pokojowe dolinki lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Osiedle charakteryzuje się dostępnością do wielu punktów usługowo-handlowych. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Do wynajęcia 2pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na os.Europejskim przy ul.Londyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2 pokoje z balkonem | 55 m | Ul. Dąbroszyńska | 2002 r. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze.