dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

357 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł47 m² 8 623,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,43 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 5 m2 na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Lokalizacja: osiedle Bermudy przy ulicy Słonecznej w Wawrowie. Mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 46 m2, 2 pokoje, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60-tych. Na metraż mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł47 m² 6 758,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,20 m2 usytuowanego na I piętrze przy ul. Pomorskiej (os. Dolinki) parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł37 m² 6 385,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, os. Dolinki, gorzów wlkp. ***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Widok w Gorzowie Wlkp., usytuowane na IV piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł46 m² 9 148,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura. Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe po odświeżeniu i częściowym remoncie wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Spokojna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33mkw: jeden pokój z aneksem kuchennym. Wykończone w dobrym standardzie. Całkowicie umeblowane z dużym balkonem. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

280 000 zł59 m² 4 757,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Doskonale położone mieszkanie w centrum Gorzowa w odnowionej kamienicy.2 duże pokoje-przechodnie , (balkon) ,łazienka, kuchnia ,przedpokój. Piętro 2,nad mieszkaniem strych. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabońskiego

Janice,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość 2 - pokojową oddando do użytku w 2017 roku na kameralnym osiedlu Rodzinnym w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość o pow. 56 m.kw składa się z przestronnej i umeblowanej sypialni, aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł33 m² 10 006,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,88 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni 6,32 m2 , oraz z przynależną komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł39 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - apartament 2 pokoje W nowym bloku Z 2024 roku wysoki standard os. Europejskie gorzów wlkp. Kompletnie umeblowane. Wynajmę przestronne, jasne mieszkanie 2 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł53 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie duże mieszkanie 2 pokojowe wraz Z garażem przy budynku. ***rezerwacja*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego dwupokojowego mieszkania na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Wróblewskiego na Osiedlu Górczyn. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł47 m² 4 229,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Atrakcyjne I pełne potencjału mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Śląskiej. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,02 mkw. umiejscowione na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł46 m² 7 688,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecamy państwu bardzo ładne przyjemne, komfortowe mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 46,17 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w bloku IV piętrowym z 2006 roku na Osiedlu Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł39 m² 66,14 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł39 m² 8 005,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Z 2 pokojami I balkonem Z widokiem na zieleń Mieszkanie na sprzedaż z 2 nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 38,60 m2 oraz balkonem o pow. ok 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł43 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 42,9 m2 umiejscowione na 2 piętrze 3 piętrowego budynku wielorodzinnego na ulicy Witosa. Wspaniała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze W dwupietrowym budynku na os. Staszica Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Piaski,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł46 m² 6 514,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m , położone na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Piaski. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

376 000 zł53 m² 7 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

R e Z E R W A C J A - umowa przedwstępna do 30.09.2024 Oferujemy na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Położone na II piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Narutowizcza na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł44 m² 8 652,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dotyczy wyjątkowego mieszkania 2 pokoje o powierzchni 43,80m2 położonego na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. Otwarta przestrzeń wypełniona naturalnym światłem słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł51 m² 9 414,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Brak podatku pcc! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim IV piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 38mkw. Położone na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Andersa. Mieszkanie odświeżone,zadbane, umeblowane: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł48 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bloku z windą na 2gim piętrze mieszczącym się przy ul.Sportowej. Mieszkanie ma 47,70m2 i składa się z salonu z wyjściem na balkon, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja dostępna od 01/10/2024r. Na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. ul. Moniuszki. Zlokalizowane na wysokim parterze budynku. Bardzo dobra lokalizacja w Gorzowie/ Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pkojowe o pow 36 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku z windą na Górczynie. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie: sprzęt agd.