Lokal handlowy, ul. Marcinkowskiego

Marcinkowskiego, Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 721 000 zł
  • 320,33 m²
  • 2 250,80 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Kłosińska

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Marcinkowskiego

Marcinkowskiego, Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

721 000 zł

320,33 m²

2 250,80 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Marcinkowskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

721 000 zł 320,33 m² 2 250,80 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 721 000 zł (2 250,80 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 320,33 m²; stan: dobry
  •   winda
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2
  • Budynek: obiekt biurowo-handlowo-usługowy
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 320,33 m², idealny pod różnorodne działalności.

Układ powierzchni:
- Parter: 213,65 m²
- Piwnica: 106,68 m²

Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Staszica, tzw. Granatowy Pawilon, co zapewnia duży ruch pieszy i dobrą widoczność biznesu. (...)

Agent

Kamila Kłosińska

537 724...

537 724 721

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

537 724...

537 724 721

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,