dowolna

Domy podpiwniczone Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia domów z piwnicą

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 usytuowany na działce o powierzchni 824 m2 w Gorzowie Wielkopolskim. Idealna propozycja dla rodziny która ceni sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny dom wolnostojący na os.Wieprzyce w okolicy sklepu Delikatesy Centrum. Dom jest w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

595 000 zł98 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Hit cenowy! dom W cenie mieszkania! Na sprzedaż Dom z garażem w Gorzowie Wielkopolskim w cenie mieszkania W niniejszej ofercie mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom Z garażem znajdujący się na os. Górczyn W gorzowie wielkopolskim! Na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 470 000 zł400 m² 6 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dworek z 1890r. Posiadłość znajduje się na 47 arowej działce, której centralnym punktem jest budynek mieszkalny o pow. ok 500m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł250 m² 1 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Wolnostojący dom wybudowany na przełomie lat 80-tych/90-tych położony w pobliżu centrum Gorzowa w spokojnej okolicy. Pow. całkowita wynosi 250 mkw; pow. użytkowa 175 mkw; działka ma 702 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł198 m² 2 022,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż dom bliźniak do remontu. Położony w centrum- okolice ul. Chopina. Dwukondygnacyjny budynek składa się z 5 sypialni, 2 łazienek, kuchni z salonem ( z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

540 000 zł176 m² 3 066,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej położony na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Oferowana nieruchomość charakteryzuje się przeznaczeniem dla celów mieszkalno-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie mieszczące się na parterze w domku jednorodzinnym wolnostojącym na ul.Warszawskiej. Mieszkanie składa się z 3ch osobnych pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł150 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia parter domu o pow. 150 m2. Ogród do wyłącznej dyspozycji najemcy. Dom wyposażony I umeblowany. Wysoki standard Cicha i spokojna okolica. Pomieszczenia: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona Kotlina

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

880 000 zł210 m² 4 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom z mieszkaniem. Ul. Zielona Kotlina (manhattan). Bardzo dobra lokalizacja, blisko wszędzie a jednocześnie cisza, spokój, dużo zieleni. Najniższe piętro to stworzone oddzielne mieszkanie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

DO wynajęcia umeblowany dom Z garażem znajdujący się W na os. Górczyn W gorzowie wielkopolskim! Do wynajęcia przestronny dom piętrowy o powierzchni ok 160m2, znajdujący się na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

1 100 000 zł261 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta wstrzymana- dom wynajęty. Dom Z lokalem usługowym położony na pięknej działce przy lesie! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący wraz z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Janice,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m.kw. położony w Śródmieściu, w Gorzowie Wielkopolskim. Do budynku przynależą dwa balkony, taras oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecamy na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni 1130 m2, z dużą 24 arową działką w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zakanale. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

3 200 zł140 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do wynajęcia dom na os. Manhattan. Dom składa się z 3ch osobnych pokoi, salonu, osobnego wc, kuchni, garażu, wyjścia na taras i basen. W piwnicy znajduje się sauna, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Janice,Gorzów Wielkopolski

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta wstrzymana! do maja 2022 r. Polecamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej okolicy osiedla Janice. Dom 3-kondygnacyjny + poddasze użytkowe o powierzchni całkowitej 220 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kasztelańska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

635 000 zł160 m² 3 958,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Jeżeli poszukujesz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, aczkolwiek na tyle blisko, aby bez problemu dojechać w kilka minut do centrum, to ta nieruchomość jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Zamieszkać w domku, w mieście ? Tak, to możliwe. zapoznaj się z naszą ofertą piętra domu w mieście. Jeśli zależy Ci na lokalizacji z doskonałą komunikacją zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł135 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja. Klimatyczny dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej położony w zacisznej, zielonej okolicy Gorzowa w pobliżu centrum. Pow. użytkowa wynosi 105 mkw. Na parterze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w spokojnym miejscu na os.Górczyn. Dom składa się z 3ch kondygnacji. Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł99 m² 5 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie kupującego pokrywa sprzedający. Przedmiotem oferty jest 1/2 budynku w domu dwurodzinnym. Na powierzchnię 99m2 składają się dwa poziomy: parter z 3 pokojami ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł184 m² 5 163,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Oferujemy do sprzedania przestronny dom z 2019r na os.Staszica. Dom ma 184m2 pow.użytkowej i składa się z 2ch poziomów. Na parterze znajduje się przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 590 000 zł750 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica po kapitalnym remoncie do własnej aranżacji w centrum Gorzowa! Budynek do adaptacji pod mieszkania,hotel,firmę itd Cena + Vat 8% do nedocjacji! Budynek trzykondygnacyjny, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł242 m² 3 925,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Gorzowie Wlkp. w rejonie dzielnicy Zakanale o powierzchni zabudowy 197 m2 i całkowitej 398 m2, posadowiony na działce o pow. 1562 m2. Budynek ma dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Skarpie

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł206 m² 3 161,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:237 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej na osiedlu górczyn W gorzowie wlkp. Jeżeli poszukują Państwo domu z możliwością własnej aranżacji - ta oferta będzie idealna. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaski,Gorzów Wielkopolski

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł99 m² 5 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta wstrzymana - więcej informacji w biurze. Polecamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 130 m.kw. w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

696 000 zł220 m² 3 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Rezerwacja na sprzedaż dom W Gorzowie Wlkp. o pow. 230m2 na działce o pow. 8,5 ar. Zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami wieloletnich już drzew i krzewów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaski,Gorzów Wielkopolski

860 000 zł220 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta Wstrzymana. Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł130 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bliźniak w Gorzowie Wlkp. o pow. 130 m2 Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2 posadowiony na działce o pow. 463 m2 położony w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 000 zł650 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica po częściowym remoncie w centrum Gorzowa Wlkp Budynek do adaptacji pod mieszkania,hotel,firmę itd Budynek trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

615 000 zł140 m² 4 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja - na sprzedaż dom wolnostojący W gorzowie wlkp. W rejonie os. Staszica Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o przybliżonej powierzchni 140 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

739 000 zł155 m² 4 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej z 2006r na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych w Kłodawie. Na powierzchnie 155m2 (użytkową) składa się: piwnica -.