dowolna

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży domów

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł252 m² 2 281,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecamy uwadze rzetelnie wybudowany dom wolnostojący położony W ustronnym, pełnym zieleni zakątku śródmieścia. Budynek mieszkalny z 2001 roku. Na powierzchni 220 mkw. znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł160 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Szukasz domu na osiedlu piaski ? polecamy. Wolnostojący, całkowicie podpiwniczony dom jednorodzinny o pow. całkowitej 160 mkw. / użytkowej 120 mkw. Działka 705 mkw. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł420 m² 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Okazja na Rynku! - Nowa Super Cena! Oferta Specjalna - Kupujący bez prowizji dla biura! W ofercie sprzedaży duży dom wolnostojący usytuowany w okolicy Chojny na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

690 000 zł212 m² 3 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy ofertę domu o wysokim standardzie wykończenia. Budynek niepodpiwniczony z piętrem w formie poddasza pod dachem kopertowym z garażem dwustanowiskowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słoneczne

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł156 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do kupna dom w zabudowie szeregowej - skrajny o powierzchni użytkowej 156m2 wraz z garażem w bryle bydynku, usytuowany na działce 556m2, położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł420 m² 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł103 m² 2 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Połowa bliźniaka w Gorzowie Wlkp. Janice Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 103 m2 na działce o powierzchni 361 m2. Rodzaj domu - bliźniak, parterowy z poddaszem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł420 m² 759,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł235 m² 1 697,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o pow. 235 m2 na działce o pow. 434 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Zawarcie. Budynek stanowi nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł230 m² 1 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni ok. 230m2 w Gorzowie Wielkopolskim. W nieruchomości tej obecnie przeprowadzany jest podział na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

690 000 zł281 m² 2 455,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Pieknie położony dom w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego,posiadajacy wszystkie podłączenia do sieci/wod-kan,gazowej i telefonicznej/ Gorzowa. Dom z 2000r o pow.użytkowej 287m2,który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł420 m² 759,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 000 000 zł5 200 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:62 819 m²

Oferta Kupujący bez prowizji dla biura. W ofercie sprzedaży nieruchomość komercyjna położona na działce 6,28ha blisko drogi szybkiego ruchu.W skład nieruchomości wchodzą 4 duże obiekty po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł224 m² 1 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dom na działalność gospodarczą lub zamieszkanie. Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul.Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karnin

Karnin,Gorzów Wielkopolski

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Polecamy : 1.Wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny z1996 r. o pow. 135 mkw. Kuchnia z jadalnią, trzy pokoje, łazienka z wanną, wc. Centralne ogrzewania z pieca elektrycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł220 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecamy |! komfortowy dom jednorodzinny położony W śródmieściu gorzowa wlkp. A jednocześnie W ustronnym, pełnym zieleni zakątku miasta. Idealnie nadaje się również do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwalęcice

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł212 m² 1 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy uwadze zadbany, 5 pokojowy dom jednorodzinny o pow. 212 mkw. doskonale zlokalizowany na granicy Gorzowa Wlkp. i Chwalęcic. Nieruchomość wybudowana w 2006 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

599 999 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

rynek: wtórny rodzaj zabudowy: wolnostojący liczba pokoi: 4 materiał budynku: cegła rok budowy: 2004 poddasze: użytkowe dach: skośny pokrycie dachu: dachówka stan wykończenia: do zamieszkania okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 000 zł420 m² 735,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sierakowska

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł151 m² 1 291,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:757 m²

Sprzedam dom wolnostojący w stanie surowym w dzielnicy Zakanale, według projektu firmy Archon - "dom w poziomkach 3 " wersja Termo z małymi zmianami. Dom posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania pół domu o powierzchni 86m2 oddalonego ok. 4km od centrum miasta wraz z działką 7 ar. oraz budynkiem gospodarczym wliczonym w cenie. Na parter bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany na terenie powiatu gorzowskiego gmina Santok, około 25 km od Gorzowa Wlkp. na skraju Puszczy Noteckiej. Dom posadowiony jest na działce o pow. 1400 mkw Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł224 m² 1 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul. Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow. działki 600 m2. Budynek niepodpiwniczony piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł135 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż pół domu (bliźniak) o powierzchni ok. 85m2 usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Gorzowa - Janice. usytuowany na działce 3.6ar. Dom jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zakanale

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

590 000 zł237 m² 2 489,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4