dowolna

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży domów

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł261 m² 1 527,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:306 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z olbrzymim potencjałem na osiedlu Górczyn, którą stanowi dom w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej cenie. Nowa cena! Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zieleniec

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

225 000 zł120 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z użytkowym poddaszem położony na działce o powierzchni 1200 mkw. o regularnym kształcie prostokąta. Oferowany do sprzedaży dom to pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

600 000 zł147 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Piękny i elegancki dom wolnostojący o pow. 147 mkw w Gorzowie Wielkopolskim. Dom położony na działce o powierzchni 510 mkw, przy spokojnej ulicy, otoczony zielenią. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Siedlice

Siedlice,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł209 m² 2 482,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

DO sprzedaży dom wolno stojący Z użytkowym poddaszem Z 2 garażami! oferta zarezerwowana Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem, z wbudowanym garażem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący, usytuowany na działce o powierzchni 860 mkw, położonej w urokliwym miejscu, przy ścianie lasu (parku) w Gorzowie Wlkp. Z posesji rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Idealna oferta dla inwestora na wynajem! Oferujemy na sprzedaż przestronny degment o pow.120m2 mieszczący się w centrum Gorzowa w okolicy Katedry. Nieruchomość bezczynszowa! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwa domy wolnostojące na działce 13,44 arowej przy ul.Żwirowej mieszczące się bezpośrednio przy głównej drodze. Domy zostały wybudowane w latach 80tych. 1en dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chwalęcice

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Gotowy dom do wprowadzenia się W wysokim standardzie! całość umeblowania pozostaje na wyposażeniu domu! Oferujemy Państwu do sprzedaży luxusowy dom wraz z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

400 000 zł260 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 260m2 mieszczący się przy głównej drodze. Dom składa się z dwóch pięter oraz poddasza i piwnicy. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

200 000 zł114 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 104m2. Bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się wszystkie media. Obiekt zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł250 m² 1 548,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z 2001r mieszczący się w Kłodawie. Dom mieści się w spokojnym miejscu w sąsiedztwie innych domów z dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Rezerwacja Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej z tarasem, o powierzchni użytkowej100m.kw. w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. Nieruchomość ogrodzona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest skrajny dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1996 roku, na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o powierzchni 100 mkw. o jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł280 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Polecamy Państwu niezwykłą nieruchomość, willę o powierzchni ok 280 m.kw. położoną w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Gorzowa Wielkopolskiego. Na powierzchnię domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł148 m² 2 668,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Rezerwacja! dom W zabudowie szeregowej Z dużym tarasem Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 148m2 umiejscowiony na działce o wielkości 267.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

795 000 zł260 m² 3 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

DO sprzedaży funkcjonalny dom położony W gorzowie wlkp. NA osiedlu piaski Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolno stojący z użytkowym poddaszem, podpiwniczony z dużym garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Karnin

Karnin,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom z zadbanym ogrodem położony w spokojnej i kameralnej okolicy. W pobliżu domki jednorodzinne i las. Świetna lokalizacja pod każdym względem. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł235 m² 1 694,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 235.40m2,sytuowany na działce 434m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na Zawarciu. Dom jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Błotna

Piaski,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł150 m² 1 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom z potencjałem do remontu na Piaskach - Okazja! Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem do remontu położony w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł220 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 231 m²

Przedmiotem oferty jest dwupiętrowy dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 1538 mkw. W skład oferty wchodzi również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, os. Staszica

os. Staszica,Gorzów Wielkopolski

378 000 zł268 m² 1 410,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Przestronny dom W zabudowie szeregowej W zielonej okolicy! oferta wstrzymana Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 268 m2 ( użytkowa ok. 200 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

790 000 zł389 m² 2 028,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu idealnego dla dużej rodziny usytuowanego w cichej i bezpiecznej okolicy osiedla Piaski. Całość nieruchomości to powierzchnia 239,4 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Przedmiotem oferty jest skrajny dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1996 roku, na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o powierzchni 100 mkw. o jednej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wyszyńskiego

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł168 m² 2 136,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferowane nieruchomość, to idealne rozwiązanie dla Ludzi pragnących mieszkać w cichej i spokojnej okolicy Gorzowa na kameralnym osiedlu w Gorzowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 150 000 zł532 m² 2 161,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 241 m²

W niniejszej ofercie, prezentujemy Państwu na sprzedaż oryginalną willę o powierzchni 532,72mkw, wybudowaną na działce o powierzchni 32a, zlokalizowaną w Gorzowie Wielkopolskim. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł165 m² 2 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej na os.Staszica w spokojnej okolicy. Dom jest podzielony w pionie i składa się z 3ch kondygnacji. Na pierwszej kondygnacji znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł113 m² 2 203,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej malowniczej okolicy a jednocześnie blisko do centrum miasta. W pobliżu tereny spacerowe. Nieruchomość sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbroszyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł73 m² 3 761,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Rezerwacja przytulny W pełni wyremontowany dom W zabudowie szeregowej Z garażem! Przedmiotem oferty jest 3 pokojowy domek w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Rezerwacja umową przedwstępną Polecamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Gorzowie Wielkopolskim. Dom o powierzchni całkowitej ok 140 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł180 m² 1 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy z jednoczesnym bliskim dostępem do miasta. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy Państwu domu o powierzchni użytkowej ok. 120 m.kw. w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość ogrodzona, położona na pięknej i dużej działce o pow. 1200 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł140 m² 2 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Parterowy dom Z prywatnym lasem na działce! Przedmiotem oferty jest niepodpiwniczony parterowy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 122.01 m2 umiejscowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

413 000 zł227 m² 1 819,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w cichym miejscu w modnej części Gorzowa; dogodna lokalizacja, blisko szkół, sklepów, przystanków; dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

535 000 zł175 m² 107 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny mieszczący się w centrum Gorzowa. Dom znajduje się w centrum, ale panuje tam cisza jak poza Gorzowem. Dom składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

690 000 zł231 m² 2 987,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 212m +26m garaż na działce 48ar. w spokojnej dzielnicy Manhattan (górczyn). Dom wybudowany z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na działce 10cio arowej. Dom składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, trzech osobnych sypialni, łazienki z wanną i wc, piwnicy, tarasu. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

590 000 zł142 m² 4 159,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4