Dom, ul. Miernicza
Miernicza, Zakanale, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 1 700 000 zł
- 184,72 m²
- 9 203,12 zł/m²
Arkadiusz Legan
Skontaktuj się
Dom, ul. Miernicza
Miernicza, Zakanale, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom, ul. Miernicza
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 700 000 zł 184,72 m² 9 203,12 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
719 m²
garaż
1987
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
719 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
1987Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 700 000 zł (9 203,12 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 184,72 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1987
- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 719 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: LEGAN NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 467/2181/ODS
Lokalizacja
- Adres: Miernicza, Zakanale, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
W spokojnej i cenionej okolicy, z szybkim dostępem do centrum miasta, prezentujemy funkcjonalny dom jednorodzinny, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią idealną dla rodziny.
Starannie zagospodarowana posesja, praktyczny układ pomieszczeń oraz dodatkowy garaż wolnostojący sprawiają, że jest to nieruchomość zapewniająca komfort i prywatność na najwyższym poziomie. (...)