Dom Gorzów Wielkopolski

Karnin, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 1 550 000 zł
  • 150 m²
  • 10 333,33 zł/m²

Zdjęcie

Marek

Skontaktuj się

Dom Gorzów Wielkopolski

Karnin, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 550 000 zł

150 m²

10 333,33 zł/m²

Dom Gorzów Wielkopolski

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 550 000 zł 150 m² 10 333,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
750 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

750 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 550 000 zł (10 333,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 150 m², 5 pokoi; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 750 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: kominek, elektryczne, gazowe
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż stylowy dom wolnostojący z garażem, w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego (zaledwie 2 km od plaży nad zalewem Karnin), jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do miasta ( 5,5 km do ścisłego centrum).
Do posesji prowadzi osiedlowa droga asfaltowa (20km/h, progi zwalniające). Działka jest w pełni uzbrojona tzn. prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. (...)

Agent

Marek

601 587...

601 587 006

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek

601 587...

601 587 006

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl