Dom Gorzów Wielkopolski

Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 880 000 zł
  • 157,50 m²
  • 5 587,30 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Arendarski

Skontaktuj się

Dom Gorzów Wielkopolski

Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

880 000 zł

157,50 m²

5 587,30 zł/m²

Dom Gorzów Wielkopolski

Zaktualizowane: 22 maja 2026

880 000 zł 157,50 m² 5 587,30 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
294 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

294 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 880 000 zł (5 587,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 157,50 m², 4 pokoje, 3 łazienki
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1985
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 294 m²
  •   ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - os. Staszica.
Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi(piwnicą) wynosi 157,5 mkw.
Dom usytuowany jest na zadbanej, zagospodarowanej działce, z licznymi nasadzeniami.
Kształt działki regularny , powierzchnia - 294 mkw. (...)

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

Zostaw telefon, oddzwonimy