Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Czechów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 300 zł32,40 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 32 m , zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy. Nieruchomość idealna dla singla lub pary, ceniących komfort oraz dogodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 211,44 m² 4 048,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Zachód Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu doskonałą okazję inwestycyjną w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Aktualne przeznaczenie budynku to handel, usługi, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -gotowe do wprowadzenia-os. Sady. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,74 m2 usytuowane na parterze w jedno piętrowym bloku na os. Sady. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 60 m , ul. Podgórna, gorzów Wielkopolski Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 163 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 31 arów, objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wraz z usługami nieuciążliwymi. Bardzo dobra lokalizacja, blisko trasy S3, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59,10 m² 6 175,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje z balkonem | 59,1 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,1 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

29,21 zł/m²89 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal niemieszkalny o pow. 89 m2 położony na 2 piętrze w budynku mieszkalno-usługowym położnym w centrum miasta przy ul. Warszawskiej 6. Całe piętro zajmują gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica w bardzo dobrze rozwiniętej i lubianej części miasta. Okolica charakteryzuje się dużą dostępnością punktów.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł54 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gorzów Wielkopolski, ul. Rycerska | 3 działki łącznie 54 m | pod garaż trzystanowiskowy Lokalizacja z potencjałem pewna, prosta inwestycja Szukasz niewielkiej, ale pewnej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? - To mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na poziomie I piętra w niskim bloku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Czechów,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia urocze, przytulne mieszkanie w niezwykle malowniczej okolicy w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Na parterze znajduje się pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij