Budynek użytkowy, ul. Tkacka

Tkacka, Zamoście, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 1 500 000 zł
  • 740 m²
  • 2 027,03 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Arendarski

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Tkacka

Tkacka, Zamoście, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 500 000 zł

740 m²

2 027,03 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Tkacka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 500 000 zł 740 m² 2 027,03 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
1 679 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

1 679 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 500 000 zł (2 027,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 740 m²
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 1 679 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

FUNKCJONALNA NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z HALĄ PRODUKCYJNĄ ORAZ ZAPLECZEM BIUROWO SOCJALNYM- GORZÓW WLKP., UL. TKACKA
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zamoście, przy ul. Tkackiej.
Obiekt doskonale sprawdzi się pod działalność produkcyjną, magazynową, usługową, logistyczną lub jako siedziba firmy z pełnym zapleczem biurowym i socjalnym. (...)

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

502 520...

502 520 528

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Arendarski

Zostaw telefon, oddzwonimy