Budynek użytkowy

Krótka, Zakanale, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 1 290 000 zł
  • 1 413,83 m²
  • 912,42 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Kazuś

Skontaktuj się

Budynek użytkowy

Krótka, Zakanale, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

1 290 000 zł

1 413,83 m²

912,42 zł/m²

Budynek użytkowy

Zaktualizowane: 8 maja 2026

1 290 000 zł 1 413,83 m² 912,42 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
noclegowe
Powierzchnia działki:
2 011 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

noclegowe

Powierzchnia działki:

2 011 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 290 000 zł (912,42 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste, księga wieczysta
  • Budynek: 1 413,83 m², 20 pomieszczeń, 5 łazienek
  •   budynek wolnostojący, 2 piętra; stan: do remontu
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: blacha
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie noclegowe
  • Działka: 2 011 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (10 miejsc parkingowych)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość o funkcji usługowo/magazynowej zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Krótkiej.

Obiekt gotowy do przekazania. Bez zadłużeń i hipotek.
Przez lata w tym miejscu był prowadzony hostel.

Nieruchomość stanowi prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,2011 ha, zabudowanej zespołem budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 493 m2.

W skład nieruchomości wchodzą:
1. (...)

Agent

Tomasz Kazuś

669 562...

669 562 330

669 562 330

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości