dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 554 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 554 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w niskim bloku w centrum miasta Gorzowa Wlkp. blisko Askany. Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z wiatrołapu, 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

9 000 zł9 195 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz pomysł na biznes i szukasz idealnego miejsca do jego realizacji? Sprawdź tę ofertę wynajmu gruntu o powierzchni 9195 m2 , przy ul.Kostrzyńskiej. Grunt przeznaczony pod teren usług.Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł77 m² 8 073,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta zarezerwowana W cenie nieruchomości miejsce parkingowe W hali garażowej bezpośrednio pod budynkiem oraz komórka lokatorka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł45 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze W niskim bloku W gorzowie wlkp., OS. Staszica. Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przestronną, słoneczną kawalerkę na osiedlu Staszica w Gorzowie o powierzchni 36 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fabryczna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

25 zł/m²23 m² 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój na biuro w lokalu biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części piętra - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje W centrum gorzowa wielkopolskiego 2 piętro Wynajmę mieszkanie, urządzone w niezwykle gustownym stylu. Połączenie nowoczesności z surową cegłą idealnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

69 000 zł6 700 m² 10,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wawrowie ul.Widokowa 2400m nr,203/115 2 i działka rolna 6700m2 nr.203/116 przed Czechowem,obręb Wawrów wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny,pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nadbrzeżna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

52,88 zł/m²28 m² 1 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia przy ulicy Nadbrzeżnej w Gorzowie Wlkp. Lokal znajduje się na trzecim piętrze - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na II piętrze niskiego bloku zlokalizowanego w Gorzowie Wlkp. na Osiedlu Górczyn przy ulicy Ogińskiego Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 499 zł32 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę 32m2 w okolicy sklepu Kaufland na ul.Kosynierów Gdyńskich i ul.Matejki na wysokim parterze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł66 m² 6 823,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, na cenionym Osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Garbary

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

880 000 zł270 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni zabudowy 270 m2 usytuowany na działce gruntu o powierzchni 1128 m2 zlokalizowany w Centrum miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Garbary. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

329 900 zł37 m² 8 844,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. Znajduje się na północnym wschodzie miasta, na wzgórzu o wysokości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

550 000 zł53 m² 10 454,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,61 m , usytuowane na parterze w bloku z 2020 roku z windą na os. Manhattan. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł40 m² 6 869,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,3 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu Zawarcie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokalizacja zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

533 000 zł127 m² 4 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek ajr 03 wersja A1 z garażem jest opcją cieszącego się popularnością projektu ajr 03 wersja B. Projekt domu ajr 03 wersja A1 z garażem to idealna propozycja dla osób posiadających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł36 m² 5 465,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem! Idealne pod inwestycje! lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł58 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w zadbanym, trzypiętrowym bloku z 2000 roku, na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł60 m² 8 289,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku z 1999 roku, pow. 60 m2 +przynależna piwnica 4,2 m2. Piętro III, ostatnie. Atrakcyjna lokalizacja tuż przy ogródkach działkowych rod gwarantuje ciszę. Blok też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

565 000 zł108 m² 5 231,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego na cenionym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn. Na powierzchni około 108 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł46 m² 8 355,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Armii Krajowej, górczyn - 2 pokoje z osobną kuchnią 1 piętro, blok z windą | wchodzisz i mieszkasz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe, ciche i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł48 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dolinki Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,10 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł9 150 m² 32,68 zł/m²

 

 

 

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

63,96 zł/m²15 m² 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia przy ulicy Nadbrzeżnej w Gorzowie Wlkp. Lokal znajduje się na parterze. Budynek wyposażony jest w windę. Całodobowy dostęp do obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m | I piętro | ul. Matejki 63, gorzów Wlkp. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona Kotlina

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 740 000 zł193 m² 9 015,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Atrakcyjnie położony dom w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych a zarazem w bliskiej odległości od centrum miasta. Ul. Zielona Kotlina. Dzielnica Górczyn Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł77 m² 7 473,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja. Dwupoziomowe mieszkanie, w którym naprawdę chce się żyć Górczyn Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, ciszę kameralnego osiedla i przestrzeń, w której każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

332 340 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Masz dostęp do czegoś wyjątkowego tylko u nas. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m , z balkonem i zachodnią ekspozycją, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***350 zł/mc*** Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł75 m² 5 049,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe na parterze W odnowionej kamienicy W gorzowie wlkp., OS. Staszica. ***rezerwacja*** Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

140 000 zł35 m² 3 995,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Twoje miejsce z potencjałem mieszkanie z duszą w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Administracja budynku potwierdziła możliwość przeniesienia kuchni do salonu i stworzenia nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

230 000 zł45 m² 5 145,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż ul. Marcinkowskiego, osiedle Staszica, gorzów Wlkp. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł65 m² 9 040,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 5 piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł44 m² 8 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne przestonne 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na parterze w bloku trzypiętrowym z 2001 r. na osiedlu Górczyn. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Os. Górczyn, ul. Grabskiego. Świetnie zorganizowane osiedle, w pobliżu plac zabaw, zagospodarowane, zielone dziedzińce, wewnętrzny parking tylko dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość jest w stanie do własnej aranżacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł65 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe, os. Piaski, gorzów Wlkp. gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 65,20 m położone na 1. piętrze niskiego bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wyodrębnienia 2 sypialni kosztem salonu, zlokalizowane w kameralnym osiedlu chronionym w otoczeniu zieleni. Na prawie 63m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z możliwością zakupu miejsca postojowego pod budynkiem. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! *** mieszkanie dostępne od zaraz*** ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***350.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij